  1. BT137-600D-LGE 3.17
    Do sklepu »
    BT137-600D-LGE
    Triak; 600V; 8A; TO220AB; Igt: 5mA; Ufmax: 1,7V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BT137-600D
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.94%