  1. BT138-800 C TO-220 1.29
    Do sklepu »
    BT138-800 C TO-220
    Triak; It=12A; Vdrm=800V; Igt=20mA Odpowiednik: ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ARK
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +13%
  2. BT138-800 JSMICRO TO-220 1.32
    Do sklepu »
    BT138-800 JSMICRO TO-220
    It=12A; Vdrm=800V; Igt=10mA; Odpowiednik: BT138- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    JSMicro Semiconductor
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
    BT138-800 Pbf
    BT138-800 TO220 * Obudowa:TO220
    SŁAWMIR Electronics
    LGE
    -60%
  4. BT138-800,127 TO-220 1.86
    BT138-800,127 TO-220
    Triak; It=12A; Vdrm=800V; Igt=70mA BT138-800,127; ...
    WEEN
    +4.49%
  5. BT138-800 TRIAC 12 A / 800 V, TO-220 2.30
    BT138-800 TRIAC 12 A / 800 V, TO-220
    TRIAC 12 A / 800 V, TO-220
    reichelt elektronik
    EAST SEMICONDUCTOR
    MPN:
    BT138-800
    GTIN13:
    +3.85%
  6. TRIAK BT138-800 12A 800V TO220 RoHS 2.75
    TRIAK BT138-800 12A 800V TO220 RoHS
    Triak Napięcie: 800V, Prąd: 12A, Typ obudowy: ...
    • Zgodny z RoHS
    AET
  7. BT138-800.127 3.95
    BT138-800.127
    Triak 12A 800V 35mA TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    WeEn Semiconductors
    TO-220AB
    +22%
    5+ szt.:
    3.08
    20+ szt.:
    2.71
  8. BT138-800 triak 800V / 12A / 30mA; TO220 4.00
    BT138-800 triak 800V / 12A / 30mA; TO220
    Triak to element elektroniczny stosowany do ...
    BNS
    NXP
  9. BT138-800 Triak 4.50
    BT138-800 Triak
    Betatronic
  10. BT138-800 Triak 800V 12A TO220AB 4.60
    BT138-800 Triak 800V 12A TO220AB
    Cyfronika
    TO-220AB
    +10%
    BT 138-800 12A 800V TO220AB Triak
    TCE
    BT138-800,127
    TRIAK BT138-800,127 TO-220AB NEXPERIA (NXP)
    Elektronik-Service
    NEXPERIA (NXP)
    MPN:
    BT138-800,127
  13. BT138-800.127 6.38
    BT138-800.127
    Triak; 800V; 12A; TO220AB; Igt: 35/70mA; Ifsm: ...
    TME
    WeEn Semiconductors
    BT138-800,127
    -0.16%
    10+ szt.:
    3.87
    50+ szt.:
    3.01
    100+ szt.:
    2.72
    500+ szt.:
    2.22
    1000+ szt.:
    2.05
    1500+ szt.:
    1.97
    1.94
    1.86
    BT138-800 (TO-220)
    Impel
    +275%
    BT138-800.127
    Triak; 800V; 12A; 35/70mA; THT; sensitive gate; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.5%