  1. BT148-600R JSMICRO TO-126 0.85
    Do sklepu »
    BT148-600R JSMICRO TO-126
    It=4A; Vdrm=600V; Igt=200uA; Zamiennik dla: BT148- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    JSMSEMI
    Obudowa:
    TO-126
    Dodany:
  2. BT148-600R,127 TO-220 1.22
    Do sklepu »
    BT148-600R,127 TO-220
    It=4A; Vdrm=600V; Igt=200uA BT148-600R,127; BT148- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    WEEN
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.39%
  3. BT148-600R Tyrystor 600V 10A Igt=0,6mA SOT223 1.50
    BT148-600R Tyrystor 600V 10A Igt=0,6mA SOT223
    Infoelektronika
    SOT223
  4. BT 148-600r tyrystor 4A 600V SOT82 1.90
    BT 148-600r tyrystor 4A 600V SOT82
    BT 148-600r tyrystor 4A 600V SOT82 BT 148-600r ...
    ElStat
    MPN:
    BT-148-600R
    TO-220
  5. BT148-600R.127 2.01 x2
    BT148-600R.127
    Tyrystor 2,5A 600V 15uA SOT82
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    WeEn Semiconductors
    Zmiana ceny:
    +91%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
    10+ szt.:
    1.75
    50+ szt.:
    1.50
  6. BT148-600R.127 2.93
    BT148-600R.127
    Tyrystor; 600V; Ifmax: 4A; 2,5A; Igt: 15uA; SIP3, ...
    TME
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BT148-600R,127
    -0.34%
    10+ szt.:
    2.57
    50+ szt.:
    2.10
    100+ szt.:
    1.90
    250+ szt.:
    1.65
    500+ szt.:
    1.48
    1000+ szt.:
    1.34
    2000+ szt.:
    1.22
    1.21
    BT 148-600R Tyrystor 4A 600V