  2. BT152-600R JSMICRO TO-220 1.09
    Do sklepu »
    BT152-600R JSMICRO TO-220
    It=20A; Vdrm=650V; Igt=32mA; Zamiennik dla: BT152- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    JSMicro Semiconductor
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -11%
  3. BT152-600R YZPST TO-220 1.41
    Do sklepu »
    BT152-600R YZPST TO-220
    It=20A; Vdrm=600V; Igt=25mA; Zamiennik dla: BT152- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    YZPST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -8%
  4. BT152-600R SIRECTIFIER TO-220 1.64
    BT152-600R SIRECTIFIER TO-220
    It=12A; Vdrm=600V; Igt=15mA; Zamiennik dla: BT152- ...
    SIRECTIFIER
    -9%
  5. BT152-600R,127 TO-220 2.19
    BT152-600R,127 TO-220
    It=13A; Vdrm=650V; Igt=3mA BT152-600R,127; BT152- ...
    WEEN
    -11%
  6. BT152-600R,127 Thyristor TO-220 600V 20 A 4.10
    BT152-600R,127 Thyristor TO-220 600V 20 A
    Glass passivated triacs in a plastic envelope, ...
    reichelt elektronik
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BT152-600R,127
    GTIN13:
    -6%
  7. BT152-600R.127 4.50
    BT152-600R.127
    Tyrystor 20A 600V 3mA TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    WeEn Semiconductors
    TO-220AB
    20+ szt.:
    3.55
    100+ szt.:
    2.58
    BT152-600R,127
    TYRYSTOR BT152-600R,127 TO-220AB NEXPERIA (NXP)
    Elektronik-Service
    NEXPERIA (NXP)
    MPN:
    BT152-600R,127
    TO-220AB
  9. BT152-600R.127 7.24
    BT152-600R.127
    Tyrystor; 600V; Ifmax: 20A; 13A; Igt: 3mA; TO220AB ...
    TME
    BT152-600R,127
    -0.14%