  1. BT152-800R OTOMO TO-220 0.92
    Do sklepu »
    BT152-800R OTOMO TO-220
    It=13A; Vdrm=800V; Igt=20mA; Zamiennik dla: BT152- ...
    Producent:
    OTOMO
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -8%
  2. BT152-800R SHIKUES TO-220 1.07
    Do sklepu »
    BT152-800R SHIKUES TO-220
    It=12A; Vdrm=800V; Igt=15mA; Zamiennik dla: BT152- ...
    Producent:
    SHIKUES
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
  3. BT152-800R JSMICRO TO-220 1.17
    BT152-800R JSMICRO TO-220
    It=20A; Vdrm=800V; Igt=32mA; Zamiennik dla: BT152- ...
    JSMicro Semiconductor
    -9%
  4. BT152-800 WEIDA TO-220 1.20
    BT152-800 WEIDA TO-220
    It=20A; Vdrm=800V; Igt=25mA; Zamiennik dla: BT152- ...
    WEIDA
    -9%
  5. BT152-800R YZPST TO-220 1.41
    BT152-800R YZPST TO-220
    YZPST
    -8%
  6. BT152-800R SIRECTIFIER TO-220 1.64
    BT152-800R SIRECTIFIER TO-220
    SIRECTIFIER
    -9%
  7. BT152-800R 13A/20A 800V TO-220 METAL TYRYSTOR 2.00
    BT152-800R 13A/20A 800V TO-220 METAL TYRYSTOR
    100hz
    -43%
    BT152-800R METAL (TO-220)
    Impel
    -91%
  9. BT152-800R TO-220 2.85
    BT152-800R TO-220
    It=13A; Vdrm=800V; Igt=3mA BT152-800R,127 BT152- ...
    WEEN
    +228%
  10. BT152-800R Tyrystor; 800V; Ifmax: 20A; 13A; TO220AB; cena netto 3.00
    BT152-800R Tyrystor; 800V; Ifmax: 20A; 13A; TO220AB; cena netto
    RCS Elektronik
    STM
    TO-220AB
    10+ szt.:
    2.30
    100+ szt.:
    1.90
    500+ szt.:
    1.50
    BT152-800R 20A 800V TO220
    BT152-800R, BT152-800R, NXP BT152-800R.127 | ...
    Tomelektron
    -0.28%
    BT152-800R20A 800V TO220
    Tomelektron
  13. BT152-800R.127 3.95
    BT152-800R.127
    Tyrystor 20A 800V 3mA TO220AB
    WeEn Semiconductors
    TO-220AB
    -10%
    10+ szt.:
    3.32
    50+ szt.:
    2.83
  14. BT152-800R Tyrystor 800V 20A 40mA TO220AB 4.00
    BT152-800R Tyrystor 800V 20A 40mA TO220AB
    Infoelektronika
  15. BT152-800R,127 Thyristor TO-220 800V 20 A 4.14
    BT152-800R,127 Thyristor TO-220 800V 20 A
    Glass passivated triacs in a plastic envelope, ...
    reichelt elektronik
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BT152-800R,127
    GTIN13:
    -1.02%