    It=20A; Vdrm=800V; Igt=32mA BT152X-800R,127
    Obudowa:
    TO-220 Full-Pak
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.45%
  2. BT152X-800R.127 5.15
    Do sklepu »
    BT152X-800R.127
    Tyrystor; 800V; Ifmax: 20A; 13A; Igt: 3mA; TO220FP ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    BT152X-800R,127
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.19%
    10+ szt.:
    3.74
    25+ szt.:
    3.44
    50+ szt.:
    3.23
    100+ szt.:
    3.04
    250+ szt.:
    2.80
    500+ szt.:
    2.62
    1000+ szt.:
    2.52
    2000+ szt.:
    2.43
  3. BT152X-800R.127 5.55
    Do sklepu »
    BT152X-800R.127
    Tyrystor 20A 800V 3mA TO220FP
    WeEn Semiconductors
    TO-220FP
    -93%
    10+ szt.:
    4.06
    50+ szt.:
    3.08
    BT152X-800R.127
    Tyrystor; 800V; 13A; 20A; 3mA; Opakowanie: tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.5%
    BT152X-800R.127
    SŁAWMIR Electronics
    BT152X-800R,127
    POWER THYRISTOR 800V 20A TO220-3