    Triak; It=6A; Vdrm=600V; Igt=5mA BTA06-600TRG
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +55%
  2. BTA06-600TRG 4.69 x16
    Do sklepu »
    BTA06-600TRG
    Triak 6A 600V Igt=5mA TO220AB-Isolated
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.94%
    Min. zamówienie:
    16 szt.
    100+ szt.:
    4.69
  3. BTA06-600TRG 9.16
    Do sklepu »
    BTA06-600TRG
    Triak; 600V; 6A; TO220ABIns; Igt: 5mA
    TME
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA06-600TRG
    -0.33%
    3+ szt.:
    8.18
    10+ szt.:
    6.57
    25+ szt.:
    5.31
    50+ szt.:
    4.53
    100+ szt.:
    4.06
    500+ szt.:
    3.85
    BTA06-600TRG
    Triak; 600V; 6A; 5mA; THT; tuba; TO220ABIns * ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.49%
  7. BTA06-600TRG Isolated Triac 6A 600V 26.84
    BTA06-600TRG Isolated Triac 6A 600V
    The BTA06 triac series is suitable for general ...
    Switch Electronics
    ST
    MPN:
    BTA06-600TRG
    GTIN13:
    -0.57%