  1. BTA08-600B-CDI 2.95
    Do sklepu »
    BTA08-600B-CDI
    Triak 8A 600V Igt=50mA TO220
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -97%
    10+ szt.:
    2.58
    50+ szt.:
    2.15
  2. BTA08-600B-CDI 4.96
    Do sklepu »
    BTA08-600B-CDI
    Triak; 600V; 8A; TO220-3; Igt: 50/70mA
    Sklep:
    TME
    Producent:
    CDIL
    MPN:
    BTA08-600B
    Obudowa:
    TO-220-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.8%
    3+ szt.:
    3.35
    10+ szt.:
    3.01
    50+ szt.:
    2.66
    200+ szt.:
    2.39
    BTA08-600B-CDI
    Triak; 600V; 8A; 50/70mA; THT; luzem; TO220-3 * ...
    SŁAWMIR Electronics
    Producent:
    CDIL
    TO-220-3
    -3.03%