  1. BTA08-600SRG TO-220 Full-Pak 1.54
    Do sklepu »
    BTA08-600SRG TO-220 Full-Pak
    TRIAC 600V 8A(RMS) 84A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220 Full-Pak
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.65%
    Do sklepu »
    BTA08-600SRG
    Triak; 600V; 8A; TO220ABIns; Igt: 10mA; logic ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA08-600SRG
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.35%