  1. BTA12-600SW-CDI 2.44 x33
    Do sklepu »
    BTA12-600SW-CDI
    Triak 12A 600V Igt=10mA Logic Level TO220
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    CDIL
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.94%
    Min. zamówienie:
    33 szt.
  2. BTA12-600SW-CDI 5.09
    Do sklepu »
    BTA12-600SW-CDI
    Triak; 600V; 12A; TO220-3; Igt: 10mA
    Sklep:
    TME
    Producent:
    CDIL
    MPN:
    BTA12-600SW
    Obudowa:
    TO-220-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.78%
    5+ szt.:
    2.70
    25+ szt.:
    2.38
    100+ szt.:
    2.14
    500+ szt.:
    2.00
    BTA12-600SW-CDI
    Triak; 600V; 12A; 10mA; THT; luzem; TO220-3 * ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220-3
    -0.88%