  1. BTA16-600C-LGE 3.17
    Do sklepu »
    BTA16-600C-LGE
    Triak; 600V; 16A; TO220AB; Igt: 25mA; Ufmax: 1,55V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BTA16-600C
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.94%