  1. BTA16-800B-CDI 2.88 x29
    Do sklepu »
    BTA16-800B-CDI
    Triak 800V 16A Igt=50mA TO220
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    CDIL
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.84%
    Min. zamówienie:
    29 szt.
  2. BTA16-800B-CDI 5.00
    Do sklepu »
    BTA16-800B-CDI
    Triak; 800V; 16A; TO220-3; Igt: 50/70mA
    Sklep:
    TME
    Producent:
    CDIL
    MPN:
    BTA16-800B
    Obudowa:
    TO-220-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.79%
    3+ szt.:
    3.21
    10+ szt.:
    2.89
    50+ szt.:
    2.55
    200+ szt.:
    2.29
    BTA16-800B-CDI
    Triak; 800V; 16A; 50/70mA; THT; luzem; TO220-3 ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220-3
    +0.77%