  2. BTA20-600B-LGE 3.59
    Do sklepu »
    BTA20-600B-LGE
    Triak; 600V; 20A; TO220AB; Igt: 50mA; Ufmax: 1,65V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BTA20-600B
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.83%