  1. BTA20-700CWRG 8.37 x9
    Do sklepu »
    BTA20-700CWRG
    Triak 20A 700V Igt=25mA Snubberless TO220AB- ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.7%
    Min. zamówienie:
    9 szt.
    10+ szt.:
    8.37
  3. BTA20-700CWRG 20 A Snubberless™ Triacs 12.11
    Do sklepu »
    BTA20-700CWRG 20 A Snubberless™ Triacs
    The BTA20 Triacs use high performance glass ...
    Sklep:
    STMicroelectronics
    Producent:
    MPN:
    BTA20-700CWRG
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.83%
    10+ szt.:
    1.36
    100+ szt.:
    1.12
    500+ szt.:
    1.00
  4. BTA20-700CWRG 12.40
    BTA20-700CWRG
    Triak; 700V; 20A; TO220ABIns; Igt: 35mA; ...
    TME
    MPN:
    BTA20-700CWRG
    -0.16%