  1. BTA203-800CTEP 0.86 x5000
    Do sklepu »
    BTA203-800CTEP
    Triak; 800V; 3A; TO92; Igt: 30mA; Ifsm: 27A; 3Q,Hi ...
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA203-800CTEP
    Obudowa:
    TO-92
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.14%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
    Do sklepu »
    BTA203-800CTEP
    Triak; 800V; 3A; 30mA; THT; sensitive gate; 3Q,Hi- ...
    Sklep:
    SŁAWMIR Electronics
    Obudowa:
    TO-92
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.73%
  3. BTA203-800CTEP 3.28 x5000
    BTA203-800CTEP
    Triak 3A 800V Igt=30mA TO92
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    +10002%