  1. BTA24-600B-CDI 4.50
    Do sklepu »
    BTA24-600B-CDI
    Triak 25A 600V Igt=50mA TO220
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -7%
    10+ szt.:
    3.44
    50+ szt.:
    2.95
  2. BTA24-600B-CDI 4.56
    Do sklepu »
    BTA24-600B-CDI
    Triak; 600V; 25A; TO220-3; Igt: 50/100mA
    Sklep:
    TME
    Producent:
    CDIL
    MPN:
    BTA24-600B
    Obudowa:
    TO-220-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.87%