  1. BTA26-600C-LGE 3.53
    Do sklepu »
    BTA26-600C-LGE
    Triak; 600V; 25A; TO3P; Igt: 25mA; Ufmax: 1,55V
    Sklep:
    MPN:
    BTA26-600C
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.67%