  1. BTA26-700BRG 22.66
    Do sklepu »
    BTA26-700BRG
    Triak; 700V; 25A; TOP3; Igt: 50mA
    Sklep:
    TME
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA26-700BRG
    Obudowa:
    TOP3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.35%
    3+ szt.:
    20.32
    5+ szt.:
    19.07
    10+ szt.:
  2. BTA26-700B TO-218 23.05
    Do sklepu »
    BTA26-700B TO-218
    Triak; It=26A; Vdrm=700V; Igt=50mA BTA26-700BRG
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-218
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
  4. BTA26-700BRG 29.50
    BTA26-700BRG
    Triak 26A 700V Igt=50mA TOP3-Isolated
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    STMicroelectronics
    -11%
    3+ szt.:
    10+ szt.:
    BTA26-700BRG
    Triak; 700V; 25A; 50mA; THT; tuba; TOP3 * ...
    SŁAWMIR Electronics
    TOP3
    +0.45%