  1. BTA312Y-600C.127 4.90
    Do sklepu »
    BTA312Y-600C.127
    Triak 12A 600V Igt=2-35mA TO220-Isolated
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +38%
    10+ szt.:
    3.25
    25+ szt.:
    2.85
    Do sklepu »
    BTA312Y-600C,127
    TRIAK BTA312Y-600C,127 TO-220 NEXPERIA (NXP)
    Sklep:
    Elektronik-Service
    Producent:
    NEXPERIA (NXP)
    MPN:
    BTA312Y-600C,127
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  3. BTA312Y-600C.127 7.88
    BTA312Y-600C.127
    Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 35mA; Ifsm: 100A; ...
    TME
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA312Y-600C,127
    Obudowa:
    TO-220AB
    Zmiana ceny:
    -0.13%
    10+ szt.:
    5.13
    50+ szt.:
    4.02
    100+ szt.:
    3.63
    250+ szt.:
    3.16
    500+ szt.:
    2.84
    1000+ szt.:
    2.56
    1250+ szt.:
    2.47
    2.30
    2.21
    BTA312Y-600C.127
    Triak; 600V; 12A; 35mA; THT; sensitive gate; 3Q,Hi ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220AB
    +0.41%
    BTA312Y-600C
    TRIAK BTA312Y-600C 12A 600V IG 10MA ...
    Interchip
    TO-220
    +14%