    It=40,0A; Vdrm=800V; Igt=50mA BTA41-800BW-LGE;
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    LGE
    Dodany:
    Do sklepu »
    BTA41-800BW-LGE
    Triak; 800V; 40A; TO3P; Igt: 50mA; Ufmax: 1,55V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BTA41-800BW
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.73%