  1. BTA416X-800BTQ 4.22 x9
    Do sklepu »
    BTA416X-800BTQ
    Triak 16A 800V Igt=50mA TO220FP
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.6%
    Min. zamówienie:
    9 szt.
    10+ szt.:
    4.03
    50+ szt.:
    2.83
    Do sklepu »
    BTA416X-800BTQ
    Triak; 800V; 16A; TO220FP; Igt: 50mA; Ifsm: 160A; ...
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA416X-800BTQ
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.17%