  1. BTB06-600TWRG 3.62 x11
    Do sklepu »
    BTB06-600TWRG
    Triak 6A 600V Igt=5mA Logic Level TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Zmiana ceny:
    -0.08%
    Min. zamówienie:
    11 szt.
    25+ szt.:
    3.16
    Do sklepu »
    BTB06-600TWRG
    Triak; 600V; 6A; TO220AB; Igt: 5mA; Ifsm: 60A
    MPN:
    BTB06-600TWRG
    Zmiana ceny:
    -0.17%
    10+ szt.:
    3.86
    25+ szt.:
    3.33
    50+ szt.:
    2.99
    100+ szt.:
    2.68
    250+ szt.:
    2.31
    500+ szt.:
    2.06
    1000+ szt.:
    1.84
    2000+ szt.:
    1.64
    1.40
  3. BTB06-600TWRG 6A standard and Snubberless™ Triacs 6.05
    BTB06-600TWRG 6A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface-mount ...
    MPN:
    BTB06-600TWRG
    +12%