  2. BTB08-600TWRG 1.78 x42
    Do sklepu »
    BTB08-600TWRG
    Triak 8A 600V Igt=5mA Logic Level TO220AB
    Zmiana ceny:
    -0.75%
    Min. zamówienie:
    42 szt.
    50+ szt.:
    1.78
    100+ szt.:
    1.78
  3. BTB08-600TWRG 4.25
    Do sklepu »
    BTB08-600TWRG
    Triak; 600V; 8A; TO220AB; Igt: 5mA; logic level
    MPN:
    BTB08-600TWRG
    Zmiana ceny:
    -0.47%
    50+ szt.:
    1.99
    10000+ szt.:
    1.52
  4. BTB08-600TWRG 8A standard and Snubberless™ Triacs 5.93
    BTB08-600TWRG 8A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole and surface-mount ...
    MPN:
    BTB08-600TWRG
    +26%