    It=8A Vdrm=800V Igt=5mA BTB08-800TWRG
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.88%
  2. BTB08-800TW TO220AB TO-220AB 1.15
    Do sklepu »
    BTB08-800TW TO220AB TO-220AB
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Zmiana ceny:
    +1.77%
  3. BTB08-800TWRG 2.72 x100
    Do sklepu »
    BTB08-800TWRG
    Triak 8A 800V Igt=5mA Logic Level TO220AB
    TO-220AB
    -0.71%
    Min. zamówienie:
    100 szt.
    500+ szt.:
    2.72
    1000+ szt.:
    2.72
  4. BTB08-800TWRG 8A standard and Snubberless™ Triacs 5.44
    BTB08-800TWRG 8A standard and Snubberless™ Triacs
    MPN:
    BTB08-800TWRG
    -7%
    10+ szt.:
    0.91
    100+ szt.:
    0.66
    500+ szt.:
    0.58
  5. BTB08-800TWRG 5.68
    BTB08-800TWRG
    Triak; 800V; 8A; TO220AB; Igt: 5mA; logic level
    TME
    MPN:
    BTB08-800TWRG
    -0.18%