  1. BTB10-600BW TO220 LGE TO-220 1.23
    Do sklepu »
    BTB10-600BW TO220 LGE TO-220
    Triak; It=10A; Vdrm=600V; Igt=50mA; -40÷125°C
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    LGE
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  2. BTB10-600BWRG TO-220AB 1.72
    Do sklepu »
    BTB10-600BWRG TO-220AB
    Triak; It=10A; Vdrm=600V; Igt=50mA; snubberless ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -3.37%
  3. Triak BTB10-600BW;ST;10A;600V;50mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS 4.00
    Triak BTB10-600BW;ST;10A;600V;50mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS