  1. BTB12-600BW3G-LF 11.89
    Do sklepu »
    BTB12-600BW3G-LF
    Triak 12A 600V Igt=50mA TO220-3
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    LITTELFUSE
    Obudowa:
    TO-220-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -86%
    3+ szt.:
    10.58
    10+ szt.:
    9.41
  2. BTB12-600BW3G-LF 13.30
    Do sklepu »
    BTB12-600BW3G-LF
    Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 50mA; Ifsm: 125A
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LITTELFUSE
    MPN:
    BTB12-600BW3G
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.37%
    10+ szt.:
    9.88
    25+ szt.:
    8.29
    100+ szt.:
    6.75
    BTB12-600BW3G-LF
    Triak
    SŁAWMIR Electronics
    +0.41%