  1. BTB16-600SW-CDI 2.17 x35
    Do sklepu »
    BTB16-600SW-CDI
    Triak 16A 600V Igt=10mA Logic Level TO220-3
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    CDIL
    Obudowa:
    TO-220-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.85%
    Min. zamówienie:
    35 szt.
  2. BTB16-600SW TO-220 2.24
    Do sklepu »
    BTB16-600SW TO-220
    Triak; It=16A; Vdrm=600V; Igt=10mA; snubberless ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Zmiana ceny:
    +33%
  3. BTB16-600SW-CDI 3.92
    BTB16-600SW-CDI
    Triak; 600V; 16A; TO220-3; Igt: 10mA
    TME
    CDIL
    MPN:
    BTB16-600SW
    TO-220-3
    -0.76%
    3+ szt.:
    2.13
    10+ szt.:
    1.89
    50+ szt.:
    1.72
    BTB16-600SW-CDI
    Triak; 600V; 16A; 10mA; THT; luzem; TO220-3 * ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.98%