  3. BTB16-800BWRG UMW TO-220 1.54
    Do sklepu »
    BTB16-800BWRG UMW TO-220
    It=16A; Vdrm=800V; Igt=50mA; Odpowiednik: BTB16- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    UMW
    Dodany:
  4. BTB16-800BW TO-220 2.05
    Do sklepu »
    BTB16-800BW TO-220
    Triak; It=16A; Vdrm=800V; Igt=50mA; snubberless ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Zmiana ceny:
    -17%
  5. BTB16-800BWRG 3.41 x33
    BTB16-800BWRG
    Triak 16A 800V Igt=50mA Snubberless TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    STMicroelectronics
    TO-220AB
    Zmiana ceny:
    +3.02%
    Min. zamówienie:
    33 szt.
    50+ szt.:
    3.34
  6. BTB16-800BWRG Triac, snubberless, 16 A 800 V 50 mA TO-220AB 3.50
    BTB16-800BWRG Triac, snubberless, 16 A 800 V 50 mA TO-220AB
    16 A Triacs TO-220 Description Available either ...
    reichelt elektronik
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB16-800BWRG
    TO-220AB
    GTIN13:
    -1.2%
    Triak; BTB16-800BWRG; 16A; 800V; 50mA; TO220; THT; RoHS; STMicroelectronics
    Elektronik
    -14%
  8. Triak BTB16 800BW 16A800V Igt=50mA to220 4.10
    Triak BTB16 800BW 16A800V Igt=50mA to220
    BTB16-800BW It=16,0A; Vdrm=800V; Igt=50mA; ...
    SklepTronik
    MICROS SP.J. W KĘDRA I J. LIC ZAKŁAD PRACY
    -54%
    BTB16-800BWRG
    Triak; 800V; 16A; 50mA; THT; Snubberless™; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
  10. BTB16-800BWRG 16A standard and Snubberless™ Triacs 7.35
    BTB16-800BWRG 16A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface-mount ...
    MPN:
    BTB16-800BWRG
    +4.62%
    10+ szt.:
    0.87
    100+ szt.:
    0.77
    500+ szt.:
    0.61
  11. BTB16-800BWRG 7.48
    BTB16-800BWRG
    Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 50mA; Snubberless™
    TME
    BTB16-800BWRG
    -0.4%
    5+ szt.:
    5.45
    10+ szt.:
    4.49
    25+ szt.:
    3.46
    50+ szt.:
    2.92
    100+ szt.:
    2.55
    250+ szt.:
    2.24
    500+ szt.:
    2.10
    1000+ szt.:
    2.01
    BTB16-800BWRG
    SŁAWMIR Electronics
    +0.34%