  1. TBUK6Y14-40PX TBUK6Y14-40PX 2.28
    Do sklepu »
    TBUK6Y14-40PX TBUK6Y14-40PX
    MOSFET mocy, Kanał P, 40 V, 64 A, 0.011 ohm, ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Nexperia
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -46%
    Do sklepu »
    BUK6Y14-40PX - Elementy
    Tranzystory MOSFET; BUK6Y14-40PX; NEXPERIA; 64 A; ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    Nexperia
    MPN:
    BUK6Y14-40PX
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
    10+ szt.:
    5.98
    30+ szt.:
    5.55
    100+ szt.:
    4.85
    500+ szt.:
    4.28
    BUK6Y14-40PX
    POWER TRANSISTOR MOSFET P-CHANNEL 40V 64A LFPAK56
    Elektronik-Service
    NEXPERIA - NXP SEMICONDUCTORS -
    MPN:
    IMP-23514
  4. BUK6Y14-40PX 8.95
    BUK6Y14-40PX
    Tranzystor: P-MOSFET; unipolarny; -40V; -46A; Idm ...
    TME
    BUK6Y14-40PX
    -0.33%
    10+ szt.:
    7.13
    100+ szt.:
    4.85
  6. BUK6Y14-40PX 10.73 x7
    BUK6Y14-40PX
    Tranzystor P-MOSFET 40V 64A 110W LFPAK56
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.82%