    BZM55C3V3 , LGE
    Sklep:
    Compax
    Obudowa:
    MiniMELF
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -98%
  2. BZM55C3V3-TR3 0.14 x10000
    Do sklepu »
    BZM55C3V3-TR3
    Dioda: Zenera; 0,5W; 3,3V; SMD; rolka 13 cali; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    BZM55C3V3-TR3
    Obudowa:
    MicroMELF
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.22%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
  3. BZM55C3V3-TR 0.21 x404
    Do sklepu »
    BZM55C3V3-TR
    Dioda Zenera 0,5W 3,3V ±6% SMD MicroMELF taśma
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    VISHAY
    MicroMELF
    -0.25%
    Min. zamówienie:
    404 szt.
    500+ szt.:
    0.18
    Dioda Zenera BZM55C3V3 MicroMELF /VHY/ RoHS
    3V3, 3.3V; 0.5W
    • Zgodny z RoHS
    Bujnowicz.com
    -17%
  5. BZM55C3V3-LGE 0.46 x300
    BZM55C3V3-LGE
    Wekton
    LUGUANG ELECTRONIC
    +65%
    300 szt.
    600+ szt.:
    0.43
    1000+ szt.:
    0.41
  6. BZM55C3V3-TR 0.88
    BZM55C3V3-TR
    Dioda: Zenera; 0,5W; 3,3V; SMD; rolka 7 cali; ...
    TME
    MPN:
    BZM55C3V3-TR
    +28%