  1. BZX84-B18.215 0.55
    Do sklepu »
    BZX84-B18.215
    Dioda: Zenera; 0,25W; 18V; SMD; rolka,taśma; SOT23 ...
    Sklep:
    MPN:
    BZX84-B18,215
    Obudowa:
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -3.51%
    5+ szt.:
    0.43
    10+ szt.:
    0.36
  2. BZX84-B18.215 0.68 x600
    Do sklepu »
    BZX84-B18.215
    Dioda Zenera 0,25W 18V ±2% SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.18%
    Min. zamówienie:
    600 szt.
    BZX84-B18,215 - Elementy
    Diody Zenera; BZX84-B18,215; NEXPERIA; 3; 250 mW; ...