  3. Nexperia Dioda Zenera BZX84-C10,215 taśma na dużej rolce 0.09
    Do sklepu »
    Nexperia Dioda Zenera BZX84-C10,215 taśma na dużej rolce
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Nexperia
    MPN:
    BZX84-C10,215
    GTIN13:
    Dodany:
  4. 0.12 x50
    Do sklepu »
    BZX84-C10,215 - Elementy
    Diody Zenera; BZX84-C10,215; NEXPERIA; 3; 10 V; ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    Nexperia
    MPN:
    BZX84-C10,215
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    50 szt.
    100+ szt.:
    0.10
    300+ szt.:
    0.10
    3000+ szt.:
    0.09
  5. Nexperia Dioda Zenera BZX84-C10,215 Typ obudowy półprzewodnika SOT-23 Napięcie Zenera 10 V Moc (maks) P(TOT) 250 mW 0.20
    Nexperia Dioda Zenera BZX84-C10,215 Typ obudowy półprzewodnika SOT-23 Napięcie Zenera 10 V Moc (maks) P(TOT) 250 mW
    Nexperia BZX84-C10,215
    Conrad Electronic
    BZX84-C10,215
    Obudowa:
    SOT23-3
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    +43%
  6. BZX84-C10.215 0.28 x80
    BZX84-C10.215
    Dioda Zenera 0,25W 10V ±5% SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Obudowa:
    SOT23-3
    Zmiana ceny:
    +1.36%
    Min. zamówienie:
    80 szt.
  7. BZX84-C10.215 0.43
    BZX84-C10.215
    Dioda: Zenera; 0,25W; 10V; SMD; rolka,taśma; SOT23 ...
    TME
    BZX84-C10,215
    -27%