  2. Nexperia Dioda Zenera BZX84-C15,215 Typ obudowy półprzewodnika SOT-23 Napięcie Zenera 15 V Moc (maks) P(TOT) 250 mW 0.23
    Do sklepu »
    Nexperia Dioda Zenera BZX84-C15,215 Typ obudowy półprzewodnika SOT-23 Napięcie Zenera 15 V Moc (maks) P(TOT) 250 mW
    Nexperia BZX84-C15,215
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    BZX84-C15,215
    Obudowa:
    SOT23-3
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +64%
  3. BZX84-C15.215 0.35 x65
    Do sklepu »
    BZX84-C15.215
    Dioda Zenera 0,25W 15V ±5% SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -18%
    Min. zamówienie:
    65 szt.
  4. BZX84-C15.215 0.43
    BZX84-C15.215
    Dioda: Zenera; 0,25W; 15V; SMD; rolka,taśma; SOT23 ...
    TME
    MPN:
    BZX84-C15,215
    -27%