  1. BZX84-C16,215 NXP SOT23-3 0.06
    Do sklepu »
    BZX84-C16,215 NXP SOT23-3
    200mA; 250mW; 16V; SOT23 (TO-236AB); AEC-Q101; ...
    Sklep:
    Micros
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -25%
  2. Nexperia Dioda Zenera BZX84-C16,215 Typ obudowy półprzewodnika SOT-23 Napięcie Zenera 16 V Moc (maks) P(TOT) 250 mW 0.17
    Do sklepu »
    Nexperia Dioda Zenera BZX84-C16,215 Typ obudowy półprzewodnika SOT-23 Napięcie Zenera 16 V Moc (maks) P(TOT) 250 mW
    Nexperia BZX84-C16,215
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    BZX84-C16,215
    Obudowa:
    SOT23-3
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
  3. BZX84-C16.215 0.43
    BZX84-C16.215
    Dioda: Zenera; 0,25W; 16V; SMD; rolka,taśma; SOT23 ...
    TME
    MPN:
    BZX84-C16,215
    -43%
    5+ szt.:
    0.32
    10+ szt.:
    0.28
  4. BZX84-C16.215 0.43 x500
    BZX84-C16.215
    Dioda Zenera 0,25W 16V ±5% SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +0.28%