  1. BZX84-C20.215 0.22 x300
    Do sklepu »
    BZX84-C20.215
    Dioda Zenera 0,25W 20V ±5% SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Nexperia
    Obudowa:
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -7%
    Min. zamówienie:
    300 szt.
  2. BZX84-C20.215 0.50
    Do sklepu »
    BZX84-C20.215
    Dioda: Zenera; 0,25W; 20V; SMD; rolka,taśma; SOT23 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Nexperia
    MPN:
    BZX84-C20,215
    Obudowa:
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -46%
    10+ szt.:
    0.32
    50+ szt.:
    0.21
  3. Z-diode, 20 V, 300 mW, SOT-23, BZX84-C20,215 0.51
    Z-diode, 20 V, 300 mW, SOT-23, BZX84-C20,215
    Bürklin Elektronik
    MPN:
    BZX84-C20,215
    +200%