    BZX84-C9V1
    Dodany:
  6. Sample
    Do sklepu »
    Voltage regulator diodes
    Low-power voltage regulator diodes in a small ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    Nexperia
    Producent:
    Nexperia
    MPN:
    BZX84-C9V1-Q
    Dodany:
  7. Automotive 9.1V Zener diode in SOT-23 package Sample
    Do sklepu »
    Automotive 9.1V Zener diode in SOT-23 package
    The BZX84Cx-Q1 is a family of voltage regulating ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    Texas Instruments
    Producent:
    TEXAS INSTRUMENTS
    MPN:
    BZX84C9V1-Q1
  8. 9.1V Zener diode in SOT-23 package Sample
    9.1V Zener diode in SOT-23 package
    The BZX84Cx is a family of voltage regulating ...
    BZX84C9V1
  9. BZX84C9V1 Diode 9,1V 0.3W Zener SMD-SOT23 PHILIPS 0.02 x1500
    BZX84C9V1 Diode 9,1V 0.3W Zener SMD-SOT23 PHILIPS
    Nazwa: BZX84C9V1 Obudowa: SMD-SOT23 Data Produkcji ...
    TVSAT-SHOP
    Philips Semiconductors
    Min. zamówienie:
    1 500 szt.
  10. 0.06 x10
    BZX84C9V1 - Elementy
    Diody Zenera; BZX84C9V1; YANGJIE; 3; 9.1 V; ...
    Maritex
    YANGJIE
    BZX84C9V1
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    100+ szt.:
    0.06
    BZX84C9V1 SGS 90+ SOT23
    SŁAWMIR Electronics
    SGS Thomson
    Zmiana ceny:
    -57%
    BZX84C9V1 ITT 94+ SOT23
    SŁAWMIR Electronics
    ITT
    Zmiana ceny:
    -57%
    BZX84C9V1 PH 95+ SOT23
    PHILIPS
    -57%
    BZX84C9V1 PH 9826 SOT23
    PHILIPS
    -57%
  15. BZX84C9V1-DC 0.10 x740
    BZX84C9V1-DC
    Dioda Zenera 0,35W 9,1V ±5% SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    DC COMPONENTS
    -2.38%