  1. DD435N40K Sample
    Do sklepu »
    DD435N40K
    60 mm Rectifier Diode with 4000 V in pressure ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    Infineon
    Producent:
    Infineon
    MPN:
    DD435N40KHPSA1
    Dodany:
    Do sklepu »
    DD435N40K
    POWER MODULE
    Sklep:
    Elektronik-Service
    Producent:
    INFINEON TECHNOLOGIES
    MPN:
    IMP-29930
    Dodany:
  5. DD435N40K 3839.16
    DD435N40K
    Moduł: diodowy; podwójna szeregowa; 4kV; If: 435A ...
    TME
    INFINEON TECHNOLOGIES
    DD435N40K
    Zmiana ceny:
    -0.18%
    3+ szt.:
    5+ szt.:
  6. DD435N40K Moduł diodowy 13491.95
    DD435N40K Moduł diodowy
    Dacpol
    Zmiana ceny:
    -0%