  1. DMN2004K-7 N-FET 20V 0.63A SMD SOT23 SMD-SOT23 DIODES 0.10 x300
    Do sklepu »
    DMN2004K-7 N-FET 20V 0.63A SMD SOT23 SMD-SOT23 DIODES
    Nazwa: DMN2004K-7Obudowa: SMD-SOT23Data Produkcji ...
    Sklep:
    TVSAT-SHOP
    Producent:
    Diodes
    Obudowa:
    SOT23-3
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    300 szt.
  2. DMN2004K-7 Diodes SOT23-3 0.15
    Do sklepu »
    DMN2004K-7 Diodes SOT23-3
    Tranzystor N-Channel MOSFET; 20V; 8V; 900mOhm; ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Diodes/Zetex
    Obudowa:
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -48%
    DMN2004K-7 - Elementy
    Tranzystory MOSFET; DMN2004K-7; DIODES; 410 mA; ...
    Maritex
    Diodes
    MPN:
    DMN2004K-7
    Zmiana ceny:
    -47%
    10+ szt.:
    0.22
    100+ szt.:
    0.19
    500+ szt.:
    0.17
    1000+ szt.:
    0.15
  4. DMN2004K-7 0.74 x188
    DMN2004K-7
    Tranzystor N-MOSFET 20V 0,54A 0,35W SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    DIODES INCORPORATED
    +28%
    Min. zamówienie:
    188 szt.
  5. DMN2004K-7 1.73
    DMN2004K-7
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 20V; 0,45A; 0, ...
    MPN:
    DMN2004K-7
    -0.57%
    10+ szt.:
    1.25
    50+ szt.:
    0.86
    100+ szt.:
    0.73
    500+ szt.:
    0.51
    1000+ szt.:
    0.44
    0.36
    0.33
    0.32
    DMN2004K-7
    SŁAWMIR Electronics
    +0.76%