  1. DMN2005LPK-7 0.32 x235
    Do sklepu »
    DMN2005LPK-7
    Tranzystor N-MOSFET 20V 0,44A 0,45W 1,5R X1- ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    DIODES INCORPORATED
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.38%
    Min. zamówienie:
    235 szt.
  2. DMN2005LPK-7 0.44 x5
    Do sklepu »
    DMN2005LPK-7
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 20V; 0,44A; 0, ...
    Sklep:
    MPN:
    DMN2005LPK-7
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.45%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    25+ szt.:
    0.36
    100+ szt.:
    0.32
    500+ szt.:
    0.29
    3000+ szt.:
    0.27
    DMN2005LPK-7
    SŁAWMIR Electronics
    -35%