  1. KHS EEHZC1E221P KHS EEHZC1E221P 2.87
    Do sklepu »
    KHS EEHZC1E221P KHS EEHZC1E221P
    220uF 25VDC 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.027 Ohm ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +28%
  2. EEHZC1E221P 3.00 x10
    Do sklepu »
    EEHZC1E221P
    Kondensator: hybrydowy; H: 10,2mm; 220uF; 25VDC; 1 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    EEHZC1E221P
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -17%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
  3. EEHZC1E221P 3.71 x6
    EEHZC1E221P
    Kondensator polimer SMD 220uF 25V 125°C ESR 8x10, ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -1.16%
    Min. zamówienie:
    6 szt.
    10+ szt.:
    3.71
    50+ szt.:
    3.70
  4. EEHZC1E221P SMD electrolytic capacitor, 220µF, 25V, 4000h 3.84
    EEHZC1E221P SMD electrolytic capacitor, 220µF, 25V, 4000h
    Conductive Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic ...
    reichelt elektronik
    MPN:
    EEHZC1E221P
    GTIN13:
    +2.27%