    FCP104N60F
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  2. Sample
    Do sklepu »
    Power MOSFET, N-Channel, SUPERFET® II, FAST, 600 V, 37 A, 104 mΩ, TO-220
    SuperFET® II MOSFET is a brand-new high voltage ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    onsemi
    Producent:
    onsemi
    MPN:
    FCP104N60
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  4. FCP104N60F 19.10
    Do sklepu »
    FCP104N60F
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 600V; 24A; 357W ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MPN:
    FCP104N60F
    TO-220-3
    Zmiana ceny:
    -0.21%
    50+ szt.:
    16.70
  5. MOSFET Typ N-kanałowy 37 A TO-220 600 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 357 W onsemi 104 mΩ FCP104N60F 21.37
    MOSFET Typ N-kanałowy 37 A TO-220 600 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 357 W onsemi 104 mΩ FCP104N60F
    Fairchild uzupełniła serię MOSFET SuperFET® II o ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    FCP104N60F
    Zmiana ceny:
    -18%
    10+ szt.:
    18.49
  6. FCP104N60 24.73 x2
    FCP104N60
    Tranzystor N-MOSFET 600V 37A 357W 0,104R TO220
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.48%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
    3+ szt.:
    6+ szt.:
  8. FCP104N60 25.89
    FCP104N60
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 600V; 24A; Idm: ...
    TME
    FCP104N60
    -0.19%
    3+ szt.:
    10+ szt.:
    50+ szt.:
    FCP104N60
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 600V 37A TO220-3
    Elektronik-Service
    ON SEMICONDUCTOR - ONSEMI (ON)
    IMP-33691
    TO-220-3
    FCP104N60F