    FDB33N25
    Obudowa:
    TO-263
    Dodany:
  2. FDB33N25 33A 250V NVMOS D2PAK TRANZYSTOR POLOWY 4.00
    Do sklepu »
    FDB33N25 33A 250V NVMOS D2PAK TRANZYSTOR POLOWY
    Sklep:
    100hz
    Obudowa:
    TO-263
    Dodany:
    Do sklepu »
    FDB33N25TM - Elementy
    Tranzystory MOSFET; FDB33N25TM; ON SEMICONDUCTOR; ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    ON SEMICONDUCTOR
    MPN:
    FDB33N25TM
    Zmiana ceny:
    +22%
    10+ szt.:
    5.20
    30+ szt.:
    4.18
    100+ szt.:
    3.85
    300+ szt.:
    3.57
    1000+ szt.:
    3.26
    STD33N25 FDB33N25N-KANAL MOSFET, 250V, 33A, TO-263-3
    Tomelektron
  5. 7.23 x5
    FDB33N25TM-VB - Elementy
    Tranzystory MOSFET; FDB33N25TM-VB; VBSEMI
    Maritex
    Producent:
    VB SEMI
    MPN:
    FDB33N25TM-VB
    Min. zamówienie:
    5 szt.
  6. FDB33N25TM TO-263 8.19
    FDB33N25TM TO-263
    Tranzystor N-Channel MOSFET; 250V; 30V; 94mOhm; ...
    Micros
    ON-SEMICONDUCTOR
    Zmiana ceny:
    +59%
  8. FDB33N25TM 10.21 x11
    FDB33N25TM
    Tranzystor N-MOSFET 250V 33A 235W 0,094R TO263AB
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    onsemi
    TO-263AB
    +15%
    Min. zamówienie:
    11 szt.
  9. FDB33N25TM 12.40
    FDB33N25TM
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 250V; 33A; 235W ...
    TME
    onsemi
    FDB33N25TM
    -0.16%
    2+ szt.:
    11.77
    5+ szt.:
    10.58
    10+ szt.:
    9.32
    25+ szt.:
    7.76
    40+ szt.:
    7.08
    100+ szt.:
    6.30
    500+ szt.:
    5.89
    FDB33N25TM
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 250V 33A D2PAK
    Elektronik-Service
    ON SEMICONDUCTOR - ONSEMI (ON)
    IMP-34025
    FDB33N25TM
    SŁAWMIR Electronics
    +0.53%
    FQB34N20-TO263
    FDB33N25
    Interchip
    FDB33N25TM-TO263
    TRANZYSTOR FDB33N25TM TO263 SMD N-MOSFET 33A 250V ...
    Interchip
    +25%