    FQP50N06L
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  2. Sample
    Do sklepu »
    Power MOSFET, N-Channel, QFET®, 60 V, 50 A, 22 mΩ, TO-220
    These N-Channel enhancement mode power field ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    onsemi
    Producent:
    onsemi
    MPN:
    FQP50N06
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  3. FQP50N06 JSMICRO TO-220 1.54
    Do sklepu »
    FQP50N06 JSMICRO TO-220
    ... 55°C ~ 150°C; Odpowiednik: FQP50N06 Onsemi;