    FQPF19N20C
    Obudowa:
    TO-220F
    Dodany:
  2. Sample
    Do sklepu »
    Power MOSFET, N-Channel, QFET®, 200 V, 11.8 A, 150 mΩ, TO-220F
    This N-Channel enhancement mode power MOSFET is ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    onsemi
    Producent:
    onsemi
    MPN:
    FQPF19N20
    Obudowa:
    TO-220F
    Dodany:
  3. FQPF19N20C TO-220FP 3.19
    Do sklepu »
    FQPF19N20C TO-220FP
    Trans MOSFET N-CH 200V 6.3A 3-Pin(3+Tab) TO- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ON-SEMICONDUCTOR
    TO-220FP
    Zmiana ceny:
    +0.31%
  4. MOSFET Typ N-kanałowy 19 A TO-220 200 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 43 W onsemi 170 mΩ FQPF19N20C 4.27 x50
    MOSFET Typ N-kanałowy 19 A TO-220 200 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 43 W onsemi 170 mΩ FQPF19N20C
    Nowe Fairchild Semiconductor, płaskie tranzystory ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    MPN:
    FQPF19N20C
    Zmiana ceny:
    -20%
    Min. zamówienie:
    50 szt.
    100+ szt.:
    4.01
    Tranzystor; FQPF19N20C; N-MOSFET; unipolarny; 12,1A; 43W; 200V; 170mOhm; TO220FP; THT; ONSEMI; RoHS
    Elektronik
    TO-220FP
  6. 19N20C-FQPF N 19A/200V/43W TO-220F 5.01
    19N20C-FQPF N 19A/200V/43W TO-220F
    Monster
    +9%
  7. FQPF19N20C 6.13 x16
    FQPF19N20C
    Tranzystor N-MOSFET 200V 19A 43W 0,17R TO220FP
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.79%
    Min. zamówienie:
    16 szt.
    FQPF19N20C TO220F Tranzystor NMOSFET 200V 19A 0,17R 43W
    Gembara
  9. FQPF19N20 8.75
    FQPF19N20
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 200V; 7,5A; Idm ...
    TME
    FQPF19N20
    -0.23%
    3+ szt.:
    7.87
    10+ szt.:
    6.99
    50+ szt.:
    6.25
    250+ szt.:
    5.83
  10. FQPF19N20C 9.50
    FQPF19N20C
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 200V; 12,1A; 43W ...
    TME
    FQPF19N20C
    -1.76%
    5+ szt.:
    7.40
    10+ szt.:
    6.47
    4.80
    100+ szt.:
    4.23
    250+ szt.:
    4.07
    FQPF19N20C
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 200V 19A TO220F
    Elektronik-Service
    ON SEMICONDUCTOR - ONSEMI (ON)
    IMP-36834
    FQPF19N20C
    SŁAWMIR Electronics
    +0.41%