    The HGTG20N60A4D is a MOS gated high ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    onsemi
    Producent:
    onsemi
    MPN:
    HGTG20N60A4D
    Dodany:
    Do sklepu »
    20N60A4D HGTG20N60A4D TO247 TRANZYSTOR IGBT 600V 20A
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Do sklepu »
    HGTG20N60A4DIGBT 70A/600V+DIODA
    HGTG20N60A4D,
    Tomelektron
    HGTG20N60A4D
    POWER TRANSISTOR IGBT 600V 70A 290W TO247
    Elektronik-Service
    Producent:
    ON SEMICONDUCTOR - ONSEMI (ON)
    MPN:
    IMP-42697
    Obudowa:
    TO-247
  7. HGTG20N60A4D TRANZYSTOR 70A (74A) 25.01
    HGTG20N60A4D TRANZYSTOR 70A (74A)
    Tranzystor: IGBT; 600V; 70A; 190W; TO247
    Mikro
    Zmiana ceny:
    -3.81%
  8. TR HGTG20N60A4D;FSC;TO247; Tranzystor IGBT;70A;600V;190W;RoHS 30.00
    TR HGTG20N60A4D;FSC;TO247; Tranzystor IGBT;70A;600V;190W;RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Podzespoły Elektroniczne
    Zmiana ceny:
    +100%
    TRANZ.HGTG20N60A4D IGBT TO247 600V70A190
    Jacktronic
    +118%
    20N60A4D
    Tranzystor IGBT TO247 =HGTG20N60A4D
    Radiohobby
    -0.03%
    20N60A4D
    TRANZYSTOR =HGTG20N60A4D N IGBT Z DIODĄ TO247 ...
    Interchip
    +11%
    20N60A4D-TO247
    Interchip
    +21%