  1. IGW75N65H5XKSA1 Infineon Technologies TO-247 12.62
    Do sklepu »
    IGW75N65H5XKSA1 Infineon Technologies TO-247
    IGBT TRENCH 650V 120A TO247-3 TrenchStop -40+175°C
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Infineon
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -16%
  2. IGW75N65H5XKSA1 14.44 x6
    Do sklepu »
    IGW75N65H5XKSA1
    Tranzystor IGBT 650V 75A/120A 395W 1,65V 28ns ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Infineon
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.21%
    Min. zamówienie:
    6 szt.
    10+ szt.:
    14.44
  3. Tranzystor; IGBT; IGW75N65H5XKSA1; 75A; 650V; 306W; TO247; przewlekany (THT); Infineon; RoHS 15.40
    Tranzystor; IGBT; IGW75N65H5XKSA1; 75A; 650V; 306W; TO247; przewlekany (THT); Infineon; RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Firma Piekarz
    2+ szt.:
    13.39
    10+ szt.:
    20+ szt.:
    40+ szt.:
  4. IGW75N65H5XKSA1 22.39
    IGW75N65H5XKSA1
    Tranzystor: IGBT; 650V; 75A; 198W; TO247-3
    TME
    INFINEON TECHNOLOGIES
    MPN:
    IGW75N65H5XKSA1
    TO-247-3
    -0.22%
    5+ szt.:
    30+ szt.:
    60+ szt.:
    120+ szt.:
  5. Infineon IGBT IGW75N65H5XKSA1 Ic 75 A Uce 650 V 1 TO-247 kanał: Typ N 3-pinowy 198 W Otwór przelotowy 24.38 x5
    Infineon IGBT IGW75N65H5XKSA1 Ic 75 A Uce 650 V 1 TO-247 kanał: Typ N 3-pinowy 198 W Otwór przelotowy
    Technologia Infineon TRENCHSTOP IGBT5 na nowo ...
    RS Components
    MPN:
    IGW75N65H5XKSA1
    -13%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    25+ szt.:
    50+ szt.:
    125+ szt.:
    IGW75N65H5XKSA1
    SŁAWMIR Electronics
    TO-247-3
    +0.43%
    IGW75N65H5XKSA1
    POWER TRANSISTOR IGBT N-CHANNEL 650V 120A TO247-3
    Elektronik-Service
    INFINEON TECHNOLOGIES
    IMP-43502
    IGW75N65H5XKSA1 tranzyst,120A 650V TO247 IGBT