  1. IPZ60R040C7XKSA1 TO-247 45.55
    Do sklepu »
    IPZ60R040C7XKSA1 TO-247
    Tranzystor N-Channel MOSFET; CoolMOS C7; 600V; 20V ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Infineon
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.78%
  3. MOSFET Typ N-kanałowy 50 A TO-247 600 V Rozszerzenie 4-pinowy Otwór przelotowy 227 W Infineon 40 mΩ IPZ60R040C7XKSA1 55.19
    Do sklepu »
    MOSFET Typ N-kanałowy 50 A TO-247 600 V Rozszerzenie 4-pinowy Otwór przelotowy 227 W Infineon 40 mΩ IPZ60R040C7XKSA1
    Seria MOSFET Infineon 600V CoolMOS™ C7 ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    Infineon
    MPN:
    IPZ60R040C7XKSA1
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +37%
    5+ szt.:
    52.42
    10+ szt.:
    51.36
    25+ szt.:
    50+ szt.:
  4. IPZ60R040C7XKSA1 61.06
    IPZ60R040C7XKSA1
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 600V; 50A; 227W ...
    TME
    INFINEON TECHNOLOGIES
    MPN:
    IPZ60R040C7XKSA1
    -0.18%
  5. IPZ60R040C7XKSA1 73.80
    IPZ60R040C7XKSA1
    Tranzystor N-MOSFET 600V 50A 227W 0,04R TO247-4
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +33%
    10+ szt.:
    30+ szt.:
    IPZ60R040C7XKSA1
    SŁAWMIR Electronics
    +0.41%
    IPZ60R040C7XKSA1
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 600V 50A TO247-4