  2. IRF2804STRLPBF MOSFET N-Ch 40V 75A 0.002R D²Pak 8.36
    Do sklepu »
    IRF2804STRLPBF MOSFET N-Ch 40V 75A 0.002R D²Pak
    HEXFET® Power MOSFET features
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    Infineon
    MPN:
    IRF2804STRLPBF
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.85%
  3. IRF2804STRLPBF 9.50
    Do sklepu »
    IRF2804STRLPBF
    Tranzystor N-MOSFET 40V 75A 330W 0,002R TO263
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    INFINEON (IRF)
    Obudowa:
    TO-263
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -72%
    10+ szt.:
    8.12
    50+ szt.:
    6.40
    IRF2804STRLPBF - Elementy
    Tranzystory MOSFET; IRF2804STRLPBF; INFINEON ...
    Maritex
    Infineon
    MPN:
    IRF2804STRLPBF
    10+ szt.:
    8.36
    30+ szt.:
    6.73
    100+ szt.:
    6.20
    300+ szt.:
    5.73
    1000+ szt.:
    5.24
  6. IRF2804STRLPBF 14.22
    IRF2804STRLPBF
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 40V; 280A; 330W ...
    TME
    INFINEON TECHNOLOGIES
    IRF2804STRLPBF
    Obudowa:
    TO-263
    -0.35%
    9.37
    20+ szt.:
    8.55
    50+ szt.:
    7.50
    100+ szt.:
    6.83
    200+ szt.:
    6.20
    500+ szt.:
    5.83
    IRF2804STRLPBF
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 40V 75A D2PAK