  1. IRFP9140NPBF TO-247AC 3.90
    Do sklepu »
    IRFP9140NPBF TO-247AC
    Tranzystor P-MOSFET; 100V; 20V; 117mOhm; 23A; 140W ...
    Sklep:
    Micros
    Obudowa:
    TO-247AC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.83%
  2. Tranzystor FET 2N International Rectifier IRFP9140N 4.84
    Do sklepu »
    Tranzystor FET 2N International Rectifier IRFP9140N
    Infineon Technologies IRFP9140NPBF
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    INFINEON TECHNOLOGIES
    MPN:
    IRFP9140NPBF
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -46%
  3. IRFP9140NPBF MOSFET, P-Ch, -100V -23A 0.117R, TO-247AC 4.86
    IRFP9140NPBF MOSFET, P-Ch, -100V -23A 0.117R, TO-247AC
    Fifth Generation HEXFETs from International ...
    reichelt elektronik
    Infineon
    MPN:
    IRFP9140NPBF
    Obudowa:
    TO-247AC
    GTIN13:
    +0.88%
  4. IRFP9140NPBF (TO247AC) 6.80
    IRFP9140NPBF (TO247AC)
    Tranzystor unipolarny P-MOSFET -100V, -21A, 120W
    euroelektronik.pl
    IRFP9140NPBF
    +13%
  5. IRFP9140NPBF 6.95
    IRFP9140NPBF
    Tranzystor P-MOSFET 100V 23A 140W 0,117R TO247AC
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    INFINEON (IRF)
    -13%
    5+ szt.:
    5.90
    20+ szt.:
    4.55
    IRFP9140NPBF - Elementy
    Układy MOSFET; INFINEON; IRFP9140NPBF; -100 V; -23 ...
    Maritex
    IRFP9140NPBF
    +60%
    10+ szt.:
    6.42
    100+ szt.:
    5.15
    400+ szt.:
    3.94
    1200+ szt.:
    3.83
  8. IRFP9140NPBF 11.56
    IRFP9140NPBF
    Tranzystor: P-MOSFET; unipolarny; -100V; -21A; ...
    TME
    INFINEON TECHNOLOGIES
    IRFP9140NPBF
    -0.26%
    10+ szt.:
    7.76
    25+ szt.:
    6.78
    50+ szt.:
    6.15
    100+ szt.:
    5.57
    250+ szt.:
    4.90
    400+ szt.:
    4.59
    500+ szt.:
    4.48
    1000+ szt.:
    4.06
    3.96
    IRFP 9140 NPBF P-MOSFET 100V 23A 140W
    TCE
    Tranzystor; IRFP9140NPBF; P-MOSFET; 23A; 100V; 120W; unipolarny; HEXFET; TO247; THT; INFINEON; RoHS
    Elektronik
    TO-247
    -3.21%
  11. MOSFET Typ P-kanałowy 23 A TO-247 100 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 140 W Infineon 117 mΩ IRFP9140NPBF 13.57
    MOSFET Typ P-kanałowy 23 A TO-247 100 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 140 W Infineon 117 mΩ IRFP9140NPBF
    Ten tranzystor MOSFET o dużej mocy został ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    IRFP9140NPBF
    +23%
    12.95
    50+ szt.:
    12.62
    250+ szt.:
    IRFP9140NPBF
    POWER TRANSISTOR MOSFET P-CHANNEL 100V 23A TO247AC
    Elektronik-Service
    IMP-46422
    IRFP9140NPBF
    SŁAWMIR Electronics
    +0.45%