  1. IRFU5505 Sample
    Do sklepu »
    IRFU5505
    -55V Single N-Channel Power MOSFET in a I-Pak ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    Infineon
    Producent:
    Infineon
    MPN:
    IRFU5505PBF
    Dodany:
  2. IRFU5505PBF TO-251 1.94
    Do sklepu »
    IRFU5505PBF TO-251
    Tranzystor P-MOSFET; 55V; 20V; 110mOhm; 18A; 57W; ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    International Rectifier
    Obudowa:
    TO-251
    Dodany:
    IRFU5505
    TRANZYSTOR IRFU5505 TO-251 INTERNATIONAL RECTIFIER ...
    Elektronik-Service
    International Rectifier (IR)
    MPN:
    IRFU5505
    Obudowa:
    TO-251
  4. IRFU5505PBF MOSFET P-Ch 55V 18A 57W 0.11R TO251AA 8.36
    IRFU5505PBF MOSFET P-Ch 55V 18A 57W 0.11R TO251AA
    HEXFET® Power MOSFET features
    reichelt elektronik
    IRFU5505PBF
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    +111%
    IRFU5505
    TRANZYSTOR P-MOSFET IRFU5505 18A 55V 57W TO251 ...
    Interchip
    Zmiana ceny:
    +33%